Pomoc drogowa Lubin

Kompleksowa pomoc drogowa Lubin

Zepsuł Ci się samochód na drodze i potrzebujesz holowania? A może skończyła Ci się benzyna w aucie i interesuje Cię dowóz paliwa? Przychodzimy z pomocą!  Nasze usługi to kompleksowa, profesjonalna pomoc drogowa. Lubin oraz okolice to główny obszar naszego działania, ale w przypadku takiej potrzeby dojeżdżamy również do klientów z dalszych obszarów województwa.

Laweta Lubin 24/7

Oferujemy szybkie, skuteczne i niedrogie holowanie (Lubin i okolice). Jesteśmy dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Podczas zgłoszenia telefonicznego konsultant pomocy drogowej Auto-Hol-Mobile ustala miejsce zdarzenia oraz skalę problemu, a następnie szybko wysyła najbliższą lawetę. Gwarantujemy natychmiastową reakcję na zgłoszenie oraz szybki, punktualny dojazd na miejsce. Zapewniamy także skuteczną i profesjonalną obsługę na miejscu zdarzenia.

Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie. Starannie sprawdzamy, czy usterkę można usunąć na miejscu albo uruchomić samochód. Jeśli nie jest to możliwe, holujemy pojazd we wskazane przez klienta miejsce, np. do warsztatu lub na parking. Udzielamy także profesjonalnych porad dotyczących możliwych przyczyn awarii.

Mamy odpowiednie licencje oraz upoważnienia na transport krajowy, co pozwala nam kierować usługi do szerokiego grona klientów. Dysponujemy też OC przewoźnika, co sprawia, że przewożone przez nas samochody są objęte ubezpieczeniem.

Profesjonalna autolaweta Lubin

Dysponujemy flotą nowoczesnych, specjalistycznych samochodów oraz wysokiej jakości wyposażeniem, które pozwalają nam na niezawodne i sprawne holowanie. Lubin i okolice to główny obszar, na którym działamy, ale w razie potrzeby holujemy pojazdy również z dalszych terenów. Korzystamy z profesjonalnych autolawet i samochodów z lawetami, obsługiwanymi przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

Każda nasza laweta – Lubin oraz okolice – bez trudu mieści dowolne samochody osobowe. Mamy również duży holownik i ciągnik siodłowy do transportowania naczep, a także specjalne naczepy niskopodwoziowe do przewozu ciężkich maszyn. Dzięki temu zyskujesz gwarancję skutecznej i szybkiej pomocy drogowej w przypadku awarii dowolnego samochodu. Umiejętności i doświadczenie naszych pracowników gwarantują sprostanie nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Wszystkie zadania wykonujemy z najwyższą starannością.

Wymiana koła Lubin

Holowanie i autolaweta (Lubin i okolice) to niejedyne usługi, które oferujemy kierowcom. Jeśli złapałeś gumę w trasie i musisz wymienić koło, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mimo że sam proces wymiany kół nie należy do najtrudniejszych, to wymaga niezbędnego wyposażenia. Dodatkowo może być utrudniony ze względu na panujące wokół warunki, np. noc, niską temperaturę, padający śnieg lub deszcz. Nie zawsze samodzielna wymiana koła (Lubin czy też w innych rejonach) jest więc możliwa. W takim przypadku warto skorzystać z naszej pomocy.

Mamy niezbędny sprzęt, dzięki czemu zawsze bezpiecznie, szybko i skutecznie wymienimy każdą oponę. Skorzystanie z naszych usług to szczególnie polecane rozwiązanie, gdy do awarii często dochodzi w niebezpiecznych miejscach – na bardzo ruchliwej drodze, późną porą czy też w lokalizacji z brakiem dostępu do utwardzonego podłoża. Nasza pomoc przyda się także zawsze wtedy, gdy goni Cię czas, spieszysz się na ważne spotkanie, a Twój ubiór musi być nienaganny. Samodzielna wymiana koła, zwłaszcza gdy robisz to po raz pierwszy, zwykle trwa dość długo. Ponadto zawsze wiąże się z ubrudzeniem stroju. Jeśli więc spieszysz się i musisz zdążyć na miejsce w idealnym ubraniu, a przebiłeś oponę, Auto-Hol-Mobile pomoc drogowa Lubin to najlepsza opcja.

Dowóz paliwa Lubin

W czasie podróży zawsze może się zdarzyć, że zabraknie Ci benzyny. Nie musisz wtedy w panice poszukiwać najbliższej stacji paliw. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, podasz dokładne miejsce postoju, rodzaj oraz ilość paliwa, a szybko przybędziemy z pomocą. Zapewniamy szybki dowóz paliwa. Lubin, ale również Polkowice, Nowa Sól, Głogów oraz okolice to obszary, na których działamy i bez problemu dowozimy paliwo kierowcom o każdej porze dnia i nocy.
Przewiń do góry