Pomoc drogowa S3

Pomoc drogowa S3

Auto-Hol-Mobile świadczy kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej na drodze ekspresowej S3. Bez względu na to, czy przytrafił Ci się wypadek, kolizja lub awaria o dowolnym podłożu, nasze holowniki, lawety i doświadczeni pracownicy są gotowi, by nieść pomoc przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Holowanie droga S3

S3 to jedna z najdłuższych i najważniejszych dróg ekspresowych w naszym kraju. Łącząca północ i południe Polski, biegnie przez teren 3 zachodnich województw: dolnośląskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego. Biorąc pod uwagę jej położenie oraz to, że w jej sąsiedztwie znajduje się wiele ważnych ośrodków przemysłowych, natężenie ruchu, a przez to także zapotrzebowanie na kompleksową pomoc drogową na S3 stale jest bardzo wysokie.

Dysponujemy flotą nowoczesnych, kompleksowo wyposażonych lawet, pozwalających sprowadzić każdy pojazd z drogi ekspresowej w bezpieczne miejsce. Nasze pojazdy mają wszystkie niezbędne atesty, dlatego, jeśli chodzi o awaryjne holowanie droga S3 jest szlakiem, na którym możesz wezwać nas przez całą dobę – także w święta i dni wolne.

Transport auta – laweta S3

Nieustannie doskonalimy nasze usługi, zapewniając kompleksowe wsparcie kierowcom potrzebującym pomocy lub holowania na drodze S3. Sprowadzamy z trasy samochody osobowe, auta dostawcze oraz motocykle, a także ciężkie pojazdy o specjalistycznym przeznaczeniu. Zapewniamy:

– holowanie do najbliższego zjazdu z drogi ekspresowej,

– bezpieczne sprowadzenie pojazdu do warsztatu, domu lub firmy,

– holowanie na automacie,

– transport samochodu na sztywnym holu,

– przygotowanie pojazdu do jego przewozu.

Nie każda awaria wymaga odholowania pojazdu do warsztatu lub na parking. Jako pomoc drogowa S3 z wieloletnim doświadczeniem dobrze wiemy, że część usług serwisowych da się wykonać na miejscu, tak by pojazd był gotowy do dalszej jazdy. Należą do nich m.in.: wymiana koła na drodze ekspresowej, uruchomienie silnika czy dowóz paliwa.

Dowóz paliw droga S3

Zabrakło Ci paliwa w trakcie podróży drogą ekspresową? Złe oszacowanie rezerwy paliwowej może zdarzyć się każdemu – ważne jedynie by szybko i zdecydowanie zareagować. Nasza pomoc drogowa S3 sprawnie dojedzie w ustalone miejsce z zapasem benzyny lub oleju napędowego. Awaryjny dowóz paliw na drodze S3 pozwoli przywrócić pełną sprawność Twojego samochodu, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować podróż, by bezpiecznie i na czas dotrzeć do miejsca docelowego.

Awaryjne uruchomienie auta

Problem z akumulatorem lub komputerem pokładowym może skutkować unieruchomieniem pojazdu. Na autostradzie lub drodze ekspresowej takie sytuacje mogą być szczególnie niebezpieczne, dlatego pomagamy w ponownym uruchomieniu silnika, służąc własnym akumulatorem, wiedzą oraz zestawem niezbędnych narzędzi.

Wymiana koła droga S3

Uszkodzona opona w trakcie jazdy drogą szybkiego ruchu to zawsze poważne zagrożenie, dlatego każdą awarię ogumienia należy niezwłocznie usunąć. Wymiana koła na drodze S3 to kolejna – po holowaniu, awaryjnym uruchomieniu auta oraz dowozie paliwa – usługa, którą wyświadczy dla Ciebie nasza całodobowa pomoc drogowa S3. Nasz samochód serwisowy dotrze na miejsce zdarzenia tak szybko, jak to możliwe, wyposażony w odpowiednie narzędzia. Mechanik szybko naprawi usterkę, a Ty będziesz mógł kontynuować jazdę – bezpiecznie i prosto do celu.

Awaria na S3? Wezwij Auto-Hol-Mobile!

Od lat obsługujemy kierowców samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także motocykli na drodze ekspresowej S3. Zdobyte w tym czasie wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam szybko i bezpiecznie usuwać typowe, jak również najbardziej niestandardowe usterki i awarie w pojazdach.

Miałeś wypadek lub Twój samochód uległ awarii, w wyniku której nie nadaje się do kontynuowania jazdy? Nasza laweta S3 ewakuuje z ekspresówki uszkodzony pojazd, wykonując holowanie do wyznaczonego miejsca. Swoje usługi świadczymy w każdych warunkach pogodowych, w dzień i w nocy, dbając o komfort i bezpieczeństwo tych, którzy potrzebują wsparcia na drodze. Swoje usługi adresujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Zadzwoń i podaj swoją lokalizację – pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.

Holowanie S3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dowóz paliwa S3

Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Wymiana koła S3

Przewiń do góry